Szafka dolna Junona Line – stwórz wygodną strefę przechowywania

Kuchnia skrojona na miarę rosnących potrzeb rodziny to marzenie wielu. Z kolekcją mebli kuchennych Junona Line uda Ci się je spełnić! Naturalny odcień drewna ociepli wnętrze, a odznaczający się rysunek usłojenia doda mu ciekawego charakteru. Pojemne szafki natomiast pomieszczą wszystkie zgromadzone przedmioty.

Szafka kuchenna dolna Junona Line posłuży za funkcjonalny kuchenny schowek. Zaplanuj organizację kuchni tak, by szafka znalazła się w łatwo dostępnym miejscu, np. tuż obok wejścia do pomieszczenia, co ułatwi Ci rozpakowywanie zakupów.

Szafka kuchenna dolna o wymiarach 50x82 cm to dobre miejsce na przechowywanie długoterminowej żywności i opakowań, w tym słoików, butelek i kartonów. Odpowiednia głębokość i przestronność sprawiają, że szafka posłuży Ci jako domowa spiżarka – zgromadzisz w niej zapasy żywności, dzięki czemu zrobienie większych zakupów przestanie być problemem. Możesz poukładać w niej także te elementy wyposażenia, po które sięgasz rzadziej – wybierz, które z tych rozwiązań będzie dla Ciebie najlepsze. Szafka jest lewostronna – jej front otwiera się na lewą stronę .Ciepła, naturalna kolorystyka jest elementem charakterystycznym kolekcji Junona Line. Na szafkę składa się biały korpus, front w kolorze dąb delano jasny oraz grafitowy uchwyt. Całości dopełania blat w kolorze łupek metaliczny czarnozły.

Szafkę kuchenną połącz z pozostałymi elementami kolekcji Junona Line i skompletuj ergonomiczny zestaw rodzinnych mebli kuchennych.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 22.45 kg
Do pobrania