Szafka dolna Junona Line – kuchenne przedmioty zawsze pod ręką

Chcesz zaprojektować swoją kuchnię w najbardziej optymalny sposób? Aby funkcjonalność tego pomieszczenia szła w parze z doskonałym stylem, wybierz kolekcję mebli kuchennych Junona Line o ponadczasowym, ale i nowoczesnym charakterze.

Szafka dolna Junona Line umieszczona pod blatem jest idealna do przechowywania przedmiotów potrzebnych do przygotowywania posiłków. Praktyczna półka dzieli jej wnętrze na dwie części, dzięki czemu masz możliwość posegregowania akcesoriów według ich przeznaczenia lub częstotliwości używania.

Masz niewielką kuchnię w mieszkaniu? Szafka dolna o wymiarach 40x82 cm sprawdzi się nawet w małej i z pozoru nieustawnej kuchni. Pomoże Ci w zorganizowaniu przestrzeni obok piekarnika a także w sąsiedztwie zlewu i kosza na śmieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu w pełni wykorzystasz centymetry, które na małym metrażu są na wagę złota. Szafka jest prawostronna – jej front otwiera się na prawo.

Jeśli cenisz sobie minimalistyczny design z nutą klasyki, z pewnością zwrócisz uwagę na kolor szafki dolnej Junona Line. Biały korpus wzbogacony został frontami w kolorze dąb delano jasny i prostymi grafitowymi uchwytami. Calości dopełania blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty.

Meble kuchenne modułowe to rozwiązanie nie tylko dla małych, ale także większych kuchni. Połącz szafkę dolną z pozostałymi elementami z kolekcji Junona Line i stwórz zestaw na miarę swoich potrzeb. 

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 19.65 kg
Do pobrania