Szafka wysoka Junona Line – doskonała organizacja kuchennej przestrzeni

Szukasz rozwiązań, które zdadzą egzamin w małej przestrzeni? A może zależy Ci na meblach, które sprawdzą się na dużych powierzchniach? Meble kuchenne z serii Junona Line stworzone są z myślą o każdej z tych możliwości. Klasyczny wygląd w połączeniu z praktycznym wykonaniem czynią z nich ponadczasowy wybór na każdą kieszeń.

Wysoka szafka kuchenna Junona Line powinna znaleźć się w wyposażeniu ergonomicznej kuchni. Umieść ją w strefie zapasów, a zyskasz mnóstwo miejsca na przechowywanie długoterminowej żywności. Ta przestrzeń będzie Twoim kluczem do sukcesu, jeśli lubisz robić konkretne zakupy raz na jakiś czas. Kilka praktycznych półek dzieli wnętrze szafki w najbardziej optymalny sposób.

Szafka o wymiarach 50x195 cm to sposób na doskonałą organizację w kuchni. Lubisz planować posiłki z wyprzedzeniem, nie troszcząc się o obiady z dnia na dzień? Zadbaj o wyposażenie kuchni w meble ułatwiające gromadzenie żywności i wydzielanie mniejszych porcji jedzenia w wygodnych  pojemnikach. Jest to szafka w wersji lewostronnej – jej fronty otwierają się na lewą stronę.

Wysoką szafkę Junona Line tworzy biały korpus i fronty w ciepłym, głębokim kolorze dąb delano ciemny. Minimalistyczne wykończenie mebla zapewnia zintegrowany grafitowy uchwyt.

Blaty nie wchodzą w skład szafki, kupisz je na brp.pl.

Jeszcze lepszą organizację kuchennego wnętrza zapewni Ci połączenie szafki Junona Line z pozostałymi elementami tej samej kolekcji. 

Wymiary
Głębokość 57.5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 195.5 cm
Waga 50.45 kg
Do pobrania