KADAX ZESTAW DO GRZAŃCA GRZANEGO WINA 6EL PREZENT

Klimatyczny nastrój, wygodny fotel i ulubiony napój w ręku – jeśli którekolwiek z tych haseł do Ciebie przemawia, zestaw do grzanego wina Olympia pomoże Ci cieszyć się nim jeszcze pełniej. Propozycja ta składa się z ceramicznego czajnika z podgrzewaczem oraz czterech kubków.

Ceramiczne naczynia cechują się wyjątkową poręcznością, dzięki czemu idealnie leżą w dłoni. Zestaw do grzańca możesz wypełnić zarówno grzanym winem, jak i ulubioną herbatą czy kawą. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Warto go wybrać!


Zestaw kamionkowy do grzanego wina - podaruj ciepło i relaks

ELEGANCKI – zestaw do grzańca ozdobi każde spotkanie towarzyskie. Kamionkowa powierzchnia cechuje się czekoladowym kolorem oraz połyskiem, które wspaniale zgrają się z nowoczesnymi i rustykalnymi wnętrzami.

IDEALNY NA PREZENT – zestaw do grzanego wina Olympia to najwyższej jakości rękodzieło. Urokliwy wygląd w połączeniu z wysoką funkcjonalnością sprawiają, że wyrób będzie doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.

WYTRZYMAŁY – naczynia z kamionki świetnie utrzymują ciepło umieszczonych w nich napojów. Co więcej, ich odporność na wysokie temperatury umożliwi Ci podgrzewanie w kuchence mikrofalowej lub piekarniku.

ŁATWY DO CZYSZCZENIA – wytrzymałe materiały ceramiczne, z jakich powstały naczynia Olympia, zabezpieczono warstwą uodparniającego je szkliwa. Dzięki niej zarówno czajnik, jak i kubeczki możesz umyć w zmywarce.

RÓŻNE WZORY – ceramiczne naczynie marki Kadax występuje w 2 odsłonach. W każdym z nich znajduje się ceramiczny czajnik z podgrzewaczem, a także cztery kubki. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz kubki z napisami Grzane winko lub bez dodatkowych zdobień.


SPECYFIKACJA:

 • Zestaw do grzanego wina
 • Materiał:ceramika kamionka
 • Kolor:brązowy
 • Możliwość używaniaw piekarniku
 • Możliwość używaniaw kuchence mikrofalowej
 • Możliwość myciaw zmywarce

CZAJNIK Z PODGRZEWACZEM

 • Pojemność: 1 L
 • Wymiary: 25 x 16 x 25 cm
 • Waga:1,6 kg

4x KUBEK

 • Pojemność: 4 x 250 ml
 • Wymiary: 8 x 11 x 8 cm
 • Waga kubka: 0,41 kg

UWAGA:Ze względu na produkcję ręczną, produkty mogą się nieznacznie od siebie różnić.


ZALETY ZASTOSOWANIA KAMIONKI

Kamionka to jeden z najbardziejuniwersalnych i wielozadaniowych materiałów ceramicznych, dlatego możliwe jest stworzenie z niej praktycznie każdego naczynia. Co więcej, proponowane przez markę Kadaxwyroby tego typu są rękodziełami, dzięki czemu każdy egzemplarz danej serii odznacza się unikalnością.

Niezwykle istotną cechą wyrobów kamionkowych jest ichproekologiczny charakter. Masa porcelitowa, z której powstają wyroby Kadax tomateriał w pełni naturalny. Każde wykonane naczynie jestbezpieczne w kontakcie z żywnością- nie wydziela niekorzystnych substancji inie pochłania zapachów.

Rękodzieła pokrywane sąsporą warstwą szkliwa, która nie tylko utrzymuje je w dobrym stanie wizualnym (zabezpieczając powierzchnię przed zarysowaniami, ścieraniem czy wyblaknięciem), ale dodatkowo wzmacnia ich trwałość i wydłuża możliwość użytkowania.


TECHNOLOGIA WYTWARZANIA KAMIONKI

PRZYGOTOWANIE FORMY:masa porcelitowajest odpowiednioprzygotowana, a następniewprowadzona do konkretnej formyi pozostaje w niej około 2-3 godzin,aż do wyrośnięcia.

SUSZENIE:wysychanie i utwardzanie się masy porcelitowej zazwyczajtrwa około dobę. Proces tenmoże przebiegać krócej lub dłuższej w zależności od wielkościnaczynia.

CZYSZCZENIE I WYPALANIE:następnie ma miejsce pierwszeczyszczenie z drobnych pyłkówi wypalenieproduktuw około 900 stopniachCelsjusza. Po wystudzeniu ponownie usuwane są zanieczyszczenia, a następnie wyrób jestszkliwiony i wypalany w temperaturze 1200 stopni.

STYGNIĘCIE:ponowne stygnięcie produktu jestwolne i stopniowe(trwa kilka godzin). Zbyt nagły kontakt rozgrzanego naczynia z zimnym powietrzem mógłby błyskawicznie uszkodzić jego powierzchnię.Gotowy produkt trafia w ręce usatysfakcjonowanych klientów.

,

Rozgrzej się z naszym zestawem do grzanego wina - doskonały na chłodne wieczory!