SZKLANY POJEMNIK 1000ml

Niezwykle użyteczny i praktyczny pojemnik, który nadaje się do przechowywania żywności, składników spożywczych czy przypraw. Przedmiot świetnie sprawdza się w każdej kuchni, zachowując ład i porządek oraz pomagając w porządkowaniu pomieszczenia i segregowaniu pożywienia. Pojemnik bez obaw można położyć na kuchennym blacie, regale lub w szafie, gdzie zapewnia łatwy dostęp do pokarmów podczas przygotowywania obiadu, deseru, rodzinnej kolacji, przekąski dla przyjaciół czy wypieków.


PRAKTYCZNY I FUNKCJONALNY POJEMNIK


POJEMNIK NA TWOJĄ ŻYWNOŚĆ

Pojemnik to niezbędna i bardzo przydatna pomoc przy przyrządzaniu pysznych posiłków. Z powodzeniem można do niego wsypać sól, przyprawy, takie jak cynamon, imbir, curry, szałwia, szczaw, tymianek, pietruszka czy pieprz albo orzechy, słodycze, fasolę lub makaron typu kokardki” czy muszelki”. Przedmiot jest przezroczysty, co ułatwia znalezienie potrzebnych składników do przyrządzenia obiadu, zdrowej zupy, smakowitego spaghetti czy atrakcyjnie wyglądającej sałatki.


SOLIDNE WYKONANIE

Naczynie spożywcze wykonane jest ze szkła, które zapewnia produktowi wytrzymałość, trwałość i odporność na pęknięcia i uszkodzenia, dzięki czemu przygotowane przetwory, składniki czy pożywienie nie wypadną na zewnątrz. Artykuł zawiera także praktyczną zamykaną pokrywę z tworzywa sztucznego, która gwarantuje szczelność pojemnika, przez co przechowywane produkty zachowują swoją świeżość. Niewielka waga przedmiotu umożliwia bezproblemowe opróżnianie pojemnika i jego łatwe czyszczenie.

Szklany pojemnik dobrze leży w dłoniach, nie sprawia problemów w przenoszeniu z kuchennego stołu do szafy czy na półkę. Artykuł zmniejsza obawę o przewrócenie pełnego pojemnika lub jego potłuczenie w czasie przygotowania dań dla przyjaciółki, dziecka czy rodziców. Przedmiot przydaje się podczas robienia przetworów na zimę jako wytrzymałe naczynie dla ogórków kiszonych i curry, papryki, grzybów czy kapusty. Radość czerpie z niego dziecko, które może w nim trzymać monety, banknoty, cukierki.

  • Długość: 9 cm
  • Szerokość: 9 cm
  • Wysokość: 18 cm
  • Pojemność: 1000 ml

Produkt można nabyć w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i szarym, spełnia więc wymagania nie tylko praktyków, ale też estetów, którzy cenią sobie żywą kolorystykę w kuchni. Dostępne trzy pojemności: 500 ml, 700 ml i 1000 ml.

Produkt wyposażony jest też w odpowiednio zaprojektowaną wypukłą podstawę, która utrzymuje naczynie w pionie, zapobiega nadmiernemu przesuwaniu i zmniejsza ryzyka potłuczenia.


Kod produktu: ##113277##