Kamyki dekoracyjne brokatowe – dyskretny blask

Niektórym mocno nie w smak trend na minimalizm – dla miłośników przepychu im więcej bibelotów, ozdób i dodatków, tym lepiej! Złote dodatki z pewnością ich ucieszą! Złoto świetnie połączy się z czernią, bielą, fioletem, zgaszonymi odcieniami zieleni, czerwienią, beżem i szarością. Zestawione z podstawowymi kolorami wykreują efekt luksusowego wnętrza. Są nieduże, przez co z powodzeniem sprawdzą się również jako wypełnienie wąskiej butelki .

Kamyki dekoracyjne brokatowe w różnych wzorach do wyboru dyskretnie odbijają światło. Jak możesz je wykorzystać? Na wiele różnych sposobów. Brokatowe kamyki o różnych kształtach posłużą Ci jako “ziemia” dla sztucznych kwiatów w szklanym wazonie, jako ozdoba świecznika lub ramki na zdjęcia (możesz je na nich ponaklejać), a także jako element większej, wielowarstwowej kompozycji w prostym, przezroczystym naczyniu.

Kamyki do dekoracji są na tyle dyskretne, że nie przytłoczą wnętrza, ale nadadzą mu błysku i szlachetności.

Dekoracja jest dostępna w czterech wariantach. Konieczne poinformuj nas który wariant wybierasz wpisując numer znajdujacy się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Do pobrania