Karafka Decanter – eleganckie naczynie na wino

Przezroczysta karafka Decanter ładnie wyeksponuje wino podczas przyjęć. Pasuje do różnych kieliszków i literatek. Jest idealna na białe i czerwone wino, którego nie może zabraknąć podczas luźnych spotkań przy stole. Jeżeli wino pijesz tylko okazyjnie, karafka Decanter może przydać się także na co dzień, szczególnie latem na sok, wodę z sokiem lub kompot. Sprawdzi się nie tylko podczas letnich obiadów, ale przez cały dzień. Ładny, efektowny design, sprawia, że karafka pasuje do różnych zastaw, nie tylko klasycznych i nowoczesnych, ale nawet w stylu glamour.

Karafka Decanter jest wykonana z transparentnego szkła. Ma praktyczny, szeroki dół, smukłą, zwężającą się szyjkę, a góra jest wyprofilowana w ukośny dzióbek, który znacznie ułatwi użytkowanie, ponieważ zapobiegnie rozpryskiwaniu napoju podczas nalewania go do kieliszków i szklanek. Kolor karafki to transparentny, a pojemność wynosi 1 litr.

Ta przejrzysta karafka jest bardzo uniwersalna i pasuje do różnych zastaw, szczególnie tych delikatnych w jasnych kolorach i z motywami srebrnymi lub złotymi.

Wymiary
Długość 19 cm
Szerokość 19 cm
Średnica 18 cm
Wysokość 21 cm
Pojemność 1l
Waga 0.6 kg
Do pobrania