Karafka do oliwy Elixir – najlepsza jakość prosto ze słonecznej Italii

Włoskie specjały wyróżniają się aromatem i smakiem, jakich nie da się zapomnieć. Ogromną rolę odgrywają tu przyprawy oraz dodatki. Właśnie one potrafią tak dopieścić potrawę, by rozpływała się w ustach i pobudzała wszystkie zmysły. Jeśli uwielbiasz kuchnię słonecznej Italii, z pewnością poszukujesz karafki, w której przechowasz oliwę oraz ocet. Cenisz jakość produktów i zwracasz uwagę na ich design? Karafka do oliwy Elixir jest właśnie dla Ciebie!

Oryginalny kształt naczynia doskonale zaprezentuje się na kuchennym blacie lub stole w jadalni. Postaw szklaną karafkę na środku stołu podczas miniprzyjęcia, a Twoi goście będą zachwyceni! Zakrętka przypominająca korek od wina będzie szczegółem, który od razu zwróci uwagę. Wisienką na torcie będą delikatne wytłoczenia zdobiące szkło.

Karafka do oliwy i octu to włoski produkt, dzieło renomowanej huty szkła Luigi Bormioli. Italijskie korzenie dodają temu naczyniu oryginalnego charakteru. Dzięki niemu już podczas przyrządzania potraw poczujesz zapach dojrzewających na słońcu oliwek i aromatycznej pizzy.

Wymiary
Długość 5,9 cm
Szerokość 5,9 cm
Wysokość 20,7 cm
Pojemność 100ml
Waga 8 kg
Do pobrania