Kieliszek Casual – podejmuj gości w dobrym stylu!

Kieliszek Casual to zgrabne i efektowne naczynie, idealne na białe lub czerwone wino. Warto mieć w swojej szafce kilka takich na wypadek niespodziewanych odwiedzin. Przyda się także podczas zaplanowanych przyjęć, kiedy zdecydujesz się zaserwować swoim gościom dobry trunek. Bez względu na to, czy po wino sięgasz okazyjnie, czy goście są u ciebie częściej, warto mieć w kuchni eleganckie szklane kieliszki. Design jest uniwersalny - tak samo, jak szkło, z jakiego wykonany jest kieliszek Casual. Będzie pasować do zastawy w każdym stylu.

Kieliszek Casual został wykonany z wysokiej jakości, delikatnego szkła. Ma wysoką, smukłą nóżkę, dzięki której wygodnie będzie go trzymać. Czasza kieliszka ma kształt bombki, delikatnie zwężającej się ku górze. Design jest klasyczny i łatwo dopasować go do bardzo różnej zastawy. Kieliszek jest w transparentnym kolorze. Jego pojemność to 580 ml.

Ten klasyczny i elegancki kieliszek uzupełni twoją zastawę stołową bez względu na to, czy stawiasz na klasyczne formy czy nowoczesność. Warto skompletować co najmniej sześć takich samych kieliszków, aby uniknąć wpadek podczas wizyty gości.

Wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 23,5 cm
Pojemność 580ml
Waga 0.268 kg
Do pobrania