Kieliszek do wina białego Pearl – doskonały do każdej zastawy

Jeżeli lubisz i często podajesz dania z drobiu, cielęciny, ryb, owoce morza, zimne przekąski (w tym sery, wędliny) oraz lekkie dania, z pewnością wiesz, że pasuje do nich białe wino. Jak każde inne wino, tak i to powinno się odpowiednio podać. Pomoże ci w tym kieliszek do wina białego Pearl. To delikatny i elegancki model, który będzie pasował do każdej zastawy. Bez względu na to, czy dania podasz na malowanej porcelanowej zastawie po babci czy też nowoczesnych naczyniach, o geometrycznych kształtach i nietypowych kolorach, kieliszek do wina białego Pearl będzie świetnie pasował.

Kieliszek do wina białego Pearl jest zrobiony z wysokogatunkowego szkła. Ma dość pojemną, lekko zwężającą się ku górze czaszę, szeroką stopkę i smukłą nóżkę, bardzo wygodną do utrzymania w dłoni. W takim kieliszku wspaniale wygląda białe wino o subtelnym bukiecie. Kolor kieliszka – transparentny. Pojemność wynosi 330 ml.

Ten estetyczny kieliszek zawsze prezentuje się doskonale, a szczególnie w towarzystwie innych kieliszków z tego samego rodzaju. Skompletuj je, a zyskasz nietuzinkowe i piękne naczynia na wino.