Kieliszek do wina czerwonego Pearl – idealny na rodzinne uroczystości

Kieliszek do wina czerwonego Pearl charakteryzuje się eleganckim i subtelnym designem, który jest jednocześnie bardzo uniwersalny. Ta uniwersalność pozwala na dopasowanie go do każdego rodzaju zastawy i każdej aranżacji stołu. Jest pojemny i wygodny do trzymania w dłoni. Jeżeli od czasu do czasu zapraszasz do siebie rodzinę lub znajomych, kieliszek do wina czerwonego Pearl jest idealnym naczyniem na toasty. Najlepiej skompletować cały zestaw, wtedy na pewno nie będziesz mieć problemu z podaniem aromatycznego wina o rubinowej barwie.

Kieliszek do wina czerwonego Pearl jest wykonany z wysokiej jakości szkła. Jego czasza jest dość duża, ma kształt bombki. Czerwone wino będzie pięknie w nim wyglądało. Długa, smukła nóżka ułatwia wygodne utrzymanie naczynia w dłoni. Kolor kieliszka to transparentny. Pojemność wynosi: 450 ml.

Ten stylowy kieliszek świetnie pasuje do zastawy w klimatach klasycznych i nowoczesnych. Bardzo delikatny i pojemny, zasługuje na miejsce w Twojej szafce. Warto też zaopatrzyć się w kieliszki do wina białego i szampana.

Wymiary
Szerokość 10 cm
Wysokość 20 cm
Pojemność 450ml
Waga 0.2 kg
Do pobrania