Kieliszek Elixir – stworzony z myślą o celebrowaniu szczególnych chwil

W żadnym domu nie powinno zabraknąć pięknych kieliszków o uniwersalnym przeznaczeniu. Z pewnością przydadzą się podczas świętowania rozmaitych okazji. Uroczysty obiad w rodzinnym gronie? Romantyczny wieczór we dwoje? A może impreza urodzinowa ze znajomymi?

Kieliszek Elixir jest wykonany z krystaliny, dzięki której ma przezroczystość i blask kryształu. Jest jednak lżejszy i bardziej subtelny. Będzie stanowił wyśmienite uzupełnienie elegancko nakrytego stołu. Uwagę zwraca nóżka o strzelistym kształcie. Na tyle solidna, aby dobrze leżeć w dłoni, przez co alkohol dłużej pozostanie schłodzony. Dodatkową jego zaletą jest optymalna pojemność, czyli 250 ml.

Czasza kieliszka delikatnie zwęża się ku górze, co zapobiegnie szybkiemu wygazowaniu się alkoholu. Wspaniale natomiast wydobędzie smak i aromat trunku, którym będziesz raczyć swoich gości. Możesz podać w nim wino musujące lub szampana. Równie dobrze sprawdzi się także jako kieliszek do wina.

Możesz go nabyć dla siebie lub przeznaczyć na prezent. Obdarowany z pewnością będzie zadowolony. Ostatecznie kto nie lubi dostawać podarunków, których walory estetyczne dorównują użytkowym?

Wymiary
Szerokość 7,7 cm
Wysokość 23,3 cm
Pojemność 250ml
Waga 0.248 kg
Do pobrania