Kieliszek XXL na czarnej nóżce - poczuj pełnię smaku wina

Serwowanie wina wiąże się ze stosowaniem wielu zasad, które pozwalają wydobyć w pełni jego smak. Jeśli często zastanawiasz się, jak to się dzieje, że niektórzy czują bukiet smaków i aromatów, kieliszek ma tutaj duże znaczenie. Co ważne, im czerwone wino jest starsze, w tym większym i szerszym kieliszku powinno być podawane. Ten kieliszek będzie idealny.

Kieliszek XXL na czarnej nóżce ma pojemność aż 700 ml – zmieści się w nim więc prawie cała butelka tego szlachetnego trunku, jednak kultura picia nie pozostaje bez znaczenia. W złym tonie jest bowiem nalewanie wina aż po brzeg. Kieliszek XXL na czarnej nóżce ma średnicę 10,8 cm. Duża średnica sprawia, że większa powierzchnia wina kontakt z powietrzem. Pozwala to na pełne uwolnienie smaku i aromatu, a sam alkohol staje się delikatniejszy i mniej taninowy w smaku.

Kieliszek do czerwonego wina w rozmiarze XXL na pewno docenią Ci, którzy mają już w swoich zbiorach starsze roczniki, które wymagają specjalnego traktowania. Jeśli lubisz podejmować swoich gości i chcesz zrobić na nich dobre wrażenie, wykorzystaj ten właśnie kieliszek.

Wymiary
Długość 10,7 cm
Średnica 10,8 cm
Wysokość 22,5 cm
Pojemność 700ml
Waga 0.184 kg
Do pobrania