Kinkiet Alton – oświetl swoje wnętrze w kilku prostych krokach

Kinkiet Alton należy do grupy kinkietów jednopłomiennych (innymi słowy: z jednym gwintem na żarówkę). Charakteryzuje się prostym, uniwersalnym wzornictwem – białym, metalowym korpusem o matowym wykończeniu. Dzięki temu nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach utrzymanych w różnych stylach architektonicznych: od klasycznego, przez minimalistyczny, po industrialny.

Stylowa i funkcjonalna lampa Alton posiada możliwość regulacji kierunku padania światła, co znacząco zwiększa jej funkcjonalność: nie musisz bowiem montować kilku oddzielnych źródeł światła, aby nadać blasku swej domowej przestrzeni. Odpowiednio wyregulowany kinkiet Alton skutecznie podkreśli wybrane detale, oświetli wnękę na książki, a zamontowany w korytarzu – wskaże nocą drogę do ubikacji czy łazienki.

Jako dodatkowe źródło światła, kinkiet Alton doskonale sprawdzi się podczas czytania książki czy oglądania filmu. Wystarczy, że ustawisz lampę pod odpowiednim kątem. Pamiętaj, że barwa i nasycenie światła zależą od modelu zastosowanej w kinkiecie świetlówki. Rekomendujemy zakup żarówki typu LED.

Wymiary
Długość 9,5 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd