Kinkiet Ciro – biały kinkiet z nieoczywistymi dodatkami

Pomieszczenia o niewielkim metrażu tylko z pozoru wydają się problematyczne do zagospodarowania. Kinkiet Ciro sprawdzi się znakomicie w małych wnętrzach. Jego wymiary to jedynie 14,5x7x14 cm, co oznacza, że kinkiet możesz dowolnie aranżować – przy lustrze, wieszaku, szafce na obuwie. Subtelny blask kinkietu ułatwi Ci poruszanie się w mieszkaniu i uczyni każde pomieszczenie bardziej przytulnym.

Zastanawiasz się, jak ożywić wystrój wąskiego korytarza lub małej łazienki? Meble i dodatki w kolorze białym rozjaśniają wnętrze. Sprawiają, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe niż w rzeczywistości. Kinkiet wykonany z metalu w kolorze białym to doskonały dodatek do przedpokoju, w którym dominują jasne barwy.

Chcesz, aby pomieszczenie zyskało eleganckiego charakteru, ale szukasz alternatywy dla chromowanych i złotych dodatków? Wybierz stylowy kinkiet, który posiada włącznik i ramię wykonane z mosiądzu. Jest to stop cechujący się wyjątkową barwą. Można ją opisać jako połączenie kolorów bursztynowego i rudego. Dzięki mosiężnym dodatkom wnętrze nabierze szykownego wyrazu.