Kinkiet Ciro – snop światła dostosowany do Twoich potrzeb

Lubisz ten moment, kiedy jest sobotni wieczór i dysponujesz kilkoma godzinami tylko dla siebie? To czas, aby nadrobić książkowe lub serialowe zaległości. Relaksując się w łóżku z laptopem bądź lekturą pamiętaj o odpowiednim oświetleniu. Kinkiet Ciro to idealny wybór na takie okazje. Emituje snop skoncentrowanego światła tam, gdzie tego potrzebujesz – na strony powieści lub ekran tabletu, tym samym poprawiając komfort patrzenia.

Chcesz uzyskać w sypialni nastrój sprzyjający wypoczynkowi? Jej wnętrze powinno być utrzymane w ciemnych, jednolitych barwach. Przed snem zrezygnuj z włączania żyrandolu lub lampy wiszącej. Wystarczy, że gustowny kinkiet w kolorze czarnym oświetli łóżko, pozostawiając resztę pomieszczenia w nastrojowym półmroku.

Stylowy kinkiet cechuje się prostą formą. Źródło światła umieszczone jest w oprawie w kształcie stożka z zaokrąglonym czubkiem. Kinkiet komponuje się z wieloma aranżacjami wnętrz. Może dopełnić wystrój minimalistycznego salonu lub sprawdzić się jako interesujący dodatek w sypialni w stylu scandi.

Wymiary
Długość 14,5 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania