Kinkiet Ciro – subtelne oświetlenie w czarno-metalowej oprawie

Wieczorne czytanie książki sprawia, że umysł się odpręża i ułatwia szybsze zasypianie. Chcesz się cieszyć lekturą przy komfortowym oświetleniu? Zdecyduj się na kinkiet Ciro, który emituje snop skoncentrowanego światła w wybrane przez Ciebie miejsce. Dzięki niemu nie tylko będziesz wyraźnie widział strony ulubionych powieści, ale i ograniczysz zmęczenie oczu podczas czytania.

Zastanawiasz się, jak nadać sypialni lub salonowi eleganckiego wyrazu? Wykorzystaj stylowy kinkiet, który jest wykonany z metalu w czarnym kolorze. Wyjątkowy design produktu podkreśli charakter wybranego pomieszczenia. Być może zdecydujesz się na odważniejszą aranżację wnętrza i do kinkietu dobierzesz czarne dekoracje, np. wazon, doniczki, ramki na rodzinne zdjęcia.

Chcesz gustownie doświetlić przestronny salon lub kuchnię? Czarny kinkiet znakomicie komponuje się z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Niewielkie wymiary oświetlenia sprawiają, że możesz je swobodnie aranżować w pomieszczeniu urządzonym w stylu minimalistycznym, loftowym lub scandi.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania