Kinkiet Deva Graphite – wnosi spokój do mieszkania

Chcesz stworzyć w swoim wnętrzu azyl, w którym każdy może odpocząć? Na pewno przyda Ci się boczne oświetlenie wnętrza – kinkiet Deva Graphite. Nada on w nim ciepłą, domową atmosferę. Będzie też praktycznym punktowym, ale nieco rozproszonym źródłem światła. Ze względu na swój rozmiar (30 x 25 x 20 cm) i specyfikę, zmieści się nawet na niewielkiej powierzchni. Możesz sięgnąć po ten model, nawet jeśli dysponujesz bardzo skromnym metrażem.

Deva uzupełni zarówno skandynawską, jak i minimalistyczną i paryską aranżację przestrzeni w domu. To też dobry pomysł na oświetlenie w miejscach publicznych, np. poczekalni lub pracowni, w której bywają goście.

Model spodoba się zarówno fanom klasyki, jak i minimalizmu. Grafitowa lampa naścienna posiada klosz w formie walca osadzony na krótkim ramieniu z drewna i okrągłej podstawie. Kinkiet wyposażony jest w gwint typu E27. Dobierz do niego świetlówkę o mocy max. 60W.

Deva dzięki klasie szczelności IP20 jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Deva Graphite - wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/metal/tkanina
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor grafit