Kinkiet Deva Graphite – wnosi spokój do mieszkania

Chcesz stworzyć w swoim wnętrzu azyl, w którym każdy może odpocząć? Na pewno przyda Ci się boczne oświetlenie wnętrza – kinkiet Deva Graphite. Nada on w nim ciepłą, domową atmosferę. Będzie też praktycznym punktowym, ale nieco rozproszonym źródłem światła. Ze względu na swój rozmiar (30 x 25 x 20 cm) i specyfikę, zmieści się nawet na niewielkiej powierzchni. Możesz sięgnąć po ten model, nawet jeśli dysponujesz bardzo skromnym metrażem.

Deva uzupełni zarówno skandynawską, jak i minimalistyczną i paryską aranżację przestrzeni w domu. To też dobry pomysł na oświetlenie w miejscach publicznych, np. poczekalni lub pracowni, w której bywają goście.

Model spodoba się zarówno fanom klasyki, jak i minimalizmu. Grafitowa lampa naścienna posiada klosz w formie walca osadzony na krótkim ramieniu z drewna i okrągłej podstawie. Kinkiet wyposażony jest w gwint typu E27. Dobierz do niego świetlówkę o mocy max. 60W.

Deva dzięki klasie szczelności IP20 jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.42 kg
Do pobrania