Kinkiet Eufrat - dodatkowe światło do dużych i małych wnętrz

Refletor czy kinkiet? A może 2w1? Regulowana lampa ścienna Eufrat to praktyczne rozwiązanie, które nadąża za Twoimi potrzebami. Umożliwi Ci szybkie stworzenie przytulnej i romantycznej atmosfery, oświetli strony ulubionej książki lub rozjaśni duże wnętrze dodatkowym światłem.

Jednopunktowy kinkiet Eufrat w kolorze chromu został wykonany ze stali. Charakteryzuje się niemal minimalistyczną formą, nawiązującą do stylu industrialnego i retro. Rączka na stelażu pozwala na szybkie i wygodne skierowanie strumienia światła w wybrane miejsce. Niewielkich rozmiarów lampa umieszczona na ścianie to łatwy sposób na wydzielenie w pomieszczeniu stref do różnych aktywności. Zamontowana przy łóżku sprawdzi się jako lampa nocna, przytwierdzona nad biurkiem zastąpi stojące na blacie oświetlenie do pracy, a umieszczona w pobliżu mebli wypoczynkowych ułatwi wieczorny relaks.

Kinkiet Eufrat wpisuje się w styl industrialny i doskonale zgra się z loftowymi dodatkami. Uzupełni też aranżację w nowoczesnym stylu, będzie też świetnym dodatkiem do wnętrza minimalistycznego lub urządzonego w duchu vintage.

Wymiary
Szerokość 15 cm
Wysokość 15 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon