Kinkiet Eye White - biała elegancja w nowoczesnej formie

Sufitowe lampa nie zawsze poradzi sobie z doskonałym oświetleniem całego pomieszczenia, szczególnie, jeśli są w nim wydzielone strefy do różnych aktywności. Dodatkowe światło przydaje się podczas gotowania, czytania czy pracy przy biurku, a zgaszenie głównej lampy i włączenie mniejszych punktów świetlnych przydaje się w czasie odpoczynku. Kinkiet Eye White został zaprojektowany z myślą o minimalistach - praktyczna i modna lampa doskonale uzupełni Twoje oświetlenie.

Regulacja kąta padania światła to bardzo praktyczna funkcja, którą zawiera kinkiet Eye White w kolorze białym. Dzięki temu z łatwością dopasujesz ustawienie spotu do swoich potrzeb - i w każdej chwili je zmienisz. W modelu Eye White zastosowano designerskie połączenie geometrycznych form, co pozwoliło stworzyć projekt uniwersalny, pasujący do wielu aranżacji. Stal pomalowana na matową biel to synonim elegancji i trwałości - lampa posłuży Ci długie lata, nie tracąc świeżego wyglądu.

Lampa ścienna Eye White sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach - ale nie tylko! Będzie pasowała do industrialnych czy loftowych aranżacji, z łatwością dopasujesz ją do niemal każdego nowoczesnego wystroju.