Kinkiet Feniks – nowoczesny i subtelny design

Co powinno charakteryzować nowoczesną elegancję w aranżacji wnętrz? Z pewnością jednym z jej elementów jest odpowiednie oświetlenie. Kinkiet Feniks to wymarzone połączenie klasy i innowacyjności, które sprawi, że Twój dom będzie zachwycał.

Asymetrycznie ułożone, prostokątne płyty ze szkła mlecznego tworzą oryginalny i intrygujący klosz. Drewniana rama w naturalnym, jasnym kolorze dopełnia całość, sprawiając, że kinkiet Feniks prezentuje się wyjątkowo szykownie. Płynące z niego światło będzie układać się w refleksy, które stworzą w Twoim wnętrzu atmosferę ciepła i intymności. Uniwersalna gama kolorów i nieskomplikowana forma oświetlenia pozwolą Ci umieścić je w dowolnym pokoju.

Ta fantastyczna lampa będzie z powodzeniem upiększać każde wnętrze, w którym się znajdzie. Wspaniale wyglądać będzie zarówno w salonie, sypialni i pokoju dla dziecka, jak i w kuchni, łazience czy przedpokoju. Subtelna kolorystyka nie będzie dominować przy zbyt wystawnych aranżacjach, a ciekawa forma urozmaici spokojne i minimalistyczne pomieszczenia.

Wymiary
Długość 43 cm
Głębokość 12 cm
Średnica 12 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.626 kg
Do pobrania