Kinkiet Feniks – światło dla nowoczesnego domu

Oświetlenie w nowoczesnych wnętrzach powinno cechować się niezapomnianym designem i prostą, ale przykuwającą uwagę formą. Biały, minimalistyczny kinkiet Feniks to najlepszy przykład tego, jak ma wyglądać innowacyjna, a jednocześnie elegancka lampa. Przekonaj się, jak łatwo możesz odmienić wygląd swoich wnętrz za pomocą odpowiedniego światła.

Biała, geometryczna rama wykonana jest z drewna, dzięki czemu nie tylko wpisuje się w oświetleniowe trendy, ale również w ekologiczny styl życia. Klosz stworzony został z dwóch prostokątnych płyt ze szkła mlecznego, których asymetryczne ułożenie tworzy niezapomniany efekt. Genialny w swej prostocie klasyczny kinkiet Feniks będzie pasował do każdego wnętrza, niezależnie od jego wystroju.

Jasny kolor i nieskomplikowana forma pasują praktycznie do wszystkich aranżacji, od stylu skandynawskiego czy minimalistycznego, po romantyczny albo morski. Kinkiet sprawdzi się jako oświetlenie kuchenne, łazienkowe, w salonie, sypialni czy gabinecie. Wprowadzi on nieco spokoju do wystawnych wnętrz i ożywi zbyt spokojne pomieszczenia.

Wymiary
Długość 43 cm
Głębokość 12 cm
Średnica 12 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting