Kinkiet Hornwood – metal i drewno, czyli duet doskonały

Kinkiet Hornwood zachwyci Cię swoim wyjątkowym, minimalistycznym designem. Jego bryła wykonana została z nowoczesnych materiałów, takich jak metal i drewno. Klosz w kształcie walca przyczepiony został do okrągłej podstawy za pomocą drewnianych uchwytów, umożliwiających sterowanie góra-dół. Nowoczesna lampa ścienna posiada przewód powlekany sznurkiem, co stanowi interesujący akcent estetyczny.

Metal i drewno to materiały, które sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach domowych, a także biurowych i usługowych (m.in, hotelach, urzędach i salach konferencyjnych). Dzięki niewielkim wymiarom minimalistyczny kinkiet Hornwood może być zamontowany nad drzwiami, recepcją czy ekranem projekcyjnym.

Metalowo-drewniany kinkiet wyposażono w jedno źródło światła (gwint E 27), w którym zastosujesz żarówkę o maksymalnej mocy 28 W. To wystarczająco, aby lampa oświetliła średniej wielkości pomieszczenie lub jego część, jak wyspa kuchenna, strefa rozrywkowa w salonie czy łóżko w sypialni. Montując w kloszu świetlówkę LED, zaoszczędzisz na rachunkach za prąd.

Wymiary
Szerokość 17 cm
Średnica 17 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo