Kinkiet łazienkowy Bali – elegancka i praktyczna ozdoba łazienki

Oświetlenie łazienkowe w domu i biurze czasem bywa traktowane marginalnie i po macoszemu. Zupełnie niesłusznie. Światło w łazience jest ważne, zwłaszcza, jeśli robisz tam codziennie makijaż lub wykonujesz inne zabiegi pielęgnacyjne. Powinno ono jak najlepiej imitować światło dzienne, ale bez słonecznych, ciepłych tonów. Takie odcienie przekłamują kolory kosmetyków i końcowy efekt makijażu. Sprawdzi się tu neutralne światło kinkietu łazienkowego Bali.

Model ten wyróżnia się spośród innych swoją klasyczną formą oraz elegancją. Wykonana ze stali chromowanej oraz mlecznobiałego szkła łazienkowa lampa ma średnicę 15 cm i wysokość 25 cm. Posiada klosz w kształcie odwróconego trapezu.

Kinkiet w kolorze chromu podkreśli klasyczny i nowoczesny styl Twojej łazienki. W środku znajduje się oprawka typu E14 o mocy max. 25W, do której należy dobrać pasującą żarówkę. Lampa naścienna posiada klasę szczelności IP44 – jej klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1 mm. Jest też odporny na wodę bryzgającą z wielu kierunków.

Bali - wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 25 cm
Waga 1.17 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 25W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP44
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor biały