Kinkiet łazienkowy Siderno – nowoczesne wzornictwo i solidne wykonanie

Aranżacja łazienki to spore wyzwanie. Jeśli chcesz poradzić sobie z kluczowym elementem wystroju wnętrza, jakim jest oświetlenie, zdecyduj się na kinkiet łazienkowy Siderno. Posiada wbudowany moduł LED, który emituje strumień światła o mocy 1700 lm. Jest to doskonała pomoc podczas przeprowadzania porannej toalety, ponieważ oświetlenie o tak dużej mocy nie powoduje powstawania cieni na twarzy.

Lubisz swobodę w aranżacji wnętrz? Często zmieniasz wystrój swojej łazienki? Stylowy kinkiet jest rozwiązaniem dla Ciebie! Jego design ma uniwersalny charakter, ponieważ źródło światła znajduje się wewnątrz prostokątnej oprawy o wymiarach 6,5x6x58 cm. Kinkiet możesz wykorzystać podczas urządzania łazienki w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub minimalistycznym.

Designerski kinkiet jest wykonany z chromowanej stali, która wyróżnia się właściwościami antykorozyjnymi. Produkt posiada klasę szczelności IP44, co czyni go odpornym na działanie wilgoci. W trakcie czyszczenia kinkietu warto jego powierzchnię zawsze wycierać do sucha, aby nie powstały smugi.

Wymiary
Długość 6,5 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 58 cm
Do pobrania