Kinkiet Line – nowa odsłona jarzeniówki

Pamiętasz lampy jarzeniowe? Były one najpopularniejszym oświetleniem lat 80. i 90., szczególnie w miejscach publicznych. Nadawały one otoczeniu groźny klimat, zwłaszcza, kiedy migały i wydawały charakterystyczne dźwięki. Kinkiet Line, mimo, że inspirowany tą surową lampą, jest zdecydowanie bardziej elegancki i stylowy.

Dzięki swojej lekkiej formie i dopracowanym detalom model ten będzie znakomitym dodatkiem szczególnie do ultra nowoczesnej, loftowej oraz futurystycznej aranżacji wnętrza. Jeśli marzy Ci się klimat jak z filmów Kubricka, ta lampa naścienna będzie świetną propozycją. Ze względu na jej surowość rekomendujemy ją szczególnie do biura.

Minimalistyczna lampa naścienna ma klosz z lustrzanego szkła uzupełniony o metalowe elementy z chromowanym wykończeniem. Kinkiet jest wyposażony w wyłącznik. Posiada wymiary 65x7x7,5 cm.

Do lampy sufitowej dobierz cztery żarówki E14 o mocy max. 40W. Model posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu chroniony jest przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy > 1,25 cm.

Wymiary
Długość 65 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 1.45 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.