Kinkiet Maja – oświetlenie przytulne i praktyczne jednocześnie

Czasami zależy Ci na dobrym oświetleniu, przy którym możesz poczytać książkę czy wypełnić dokument. Innym razem wolisz miękkie i przytłumione światło, które sprzyja wieczornemu relaksowi. Teraz możesz łatwo połączyć obie potrzeby, jeśli wybierzesz do swojego domu kinkiet Maja.

Lampa składa się z dwóch części osadzonych na okrągłej podstawie. Górne ramię zakończone jest oprawką z gwintem E27 i tekstylnym abażurem, dzięki któremu światło jest rozproszone i łagodne dla oczu. Natomiast dolna część z gwintem GU10 i metalowym kloszem zapewnia światło punktowe, które przydaje się podczas czytania i wykonywania precyzyjnych czynności (np. malowania paznokci). Dzięki połączeniu obu typów oświetlenia kinkiet Maja sprawdzi się w wielu sytuacjach i wielu wnętrzach, zarówno tych o współczesnej estetyce, jak i ukierunkowanych na tradycyjny design.

Zarówno białe wybarwienie, jak i dwa klosze (nowoczesny i tradycyjny) sprawiają, że lampa jest bardzo uniwersalna i praktyczna. Kinkiet doskonale pasuje do sypialni urządzonej w stylu skandynawskim lub eklektycznym, ale z łatwością wkomponujesz go także do przytulnego salonu.

Wymiary
Szerokość 19 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.96 kg
Do pobrania