Kinkiet Minimal – design inspirowany naturą

Zastanawiasz się, jak doświetlić pomieszczenie o małym metrażu? Propozycją dla Ciebie jest kinkiet Minimal, który cechuje się niewielkimi rozmiarami. Źródło światła znajduje się pod okrągłą oprawą o średnicy 20 cm, co pozwala Ci na swobodę w aranżacji oświetlenia. Kinkiet może zagospodarować fragment ściany pomiędzy lustrem a wieszakiem lub pomiędzy dwoma regałami na książki. Kinkiet jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, ponieważ włączasz go za pociągnięciem sznurka.

Chcesz wykreować w pomieszczeniu rodzinną atmosferę? Pomoże Ci w tym drewniany kinkiet. Jego powierzchnia jest utrzymana w kolorze dębu, dzięki czemu kinkiet ociepla klimat pomieszczenia. Jeśli chcesz, aby aranżacja wyglądała na przemyślaną, do kinkietu dobierz dodatki wpisujące się w trend eko, np. drewnianą tacę i salaterkę z drewnianą pokrywką.

Gustowny kinkiet posiada typ gwintu typu G9. Możesz w nim zamontować żarówki LED o maksymalnej mocy 10W. W efekcie uzyskasz dekoracyjny, przyjemny blask, który ożywi nastrój panujący w pomieszczeniu.

Wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 7 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting