Kinkiet Mitos – przytulne światło w nowoczesnym wydaniu

Chcesz uzyskać kameralny nastrój w nowoczesnym wnętrzu? To możliwe! Do budowania atmosfery wykorzystaj lampy, których światło naturalnie ociepli aranżację. Kinkiet Mitos pomoże Ci uzyskać wymarzony efekt, a przy tym podkreśli Twoje upodobanie do współczesnego designu.

To lampa dwupłomienna, rozsyłająca światło w kierunkach góra i dół. Dzięki temu światło nie razi w oczy, a roztacza na ścianie łagodną poświatę – to nie tylko wizualna atrakcja, ale również bardziej przytulny i kameralny nastrój. Jednocześnie biały, metalowy klosz w kształcie tuby sprawia, że kinkiet Mitos świetnie wygląda w nowoczesnych aranżacjach, także tych o bardzo minimalistycznym charakterze. W dodatku lampa nie zajmuje wiele miejsca, więc sprawdzi się także w wąskich pomieszczeniach, gdzie cenny jest każdy centymetr.

Jeśli szukasz dyskretnej lampy, która zapewni Ci przytulne oświetlenie nowoczesnej sypialni lub minimalistycznego salonu, to biały, dwupłomienny kinkiet sprawdzi się idealnie. Lampy warto zainstalować także wzdłuż korytarza lub schodów, aby uzyskać funkcjonalne oświetlenie strefy komunikacyjnej w domu.

Wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 5,5 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania