Kinkiet Mitos – pięknie rozjaśni nowoczesną przestrzeń

Światło nie tylko rozjaśnia pomieszczenie, ale również może je „wyrzeźbić” w taki sposób, aby sprawiało wrażenie bardziej gościnnego. Jak tego dokonać? Wystarczy sięgnąć po odpowiednie lampy – dobrym przykładem jest kinkiet Mitos, zaprojektowany do nowoczesnych wnętrz.

Wewnątrz lampy ukryta jest oprawa przystosowana do dwóch źródeł światła (GU10, max 5 W). Oznacza to, że kinkiet oświetla zarówno górną, jak i dolną część ściany – tym sposobem możesz ładnie wyeksponować tapetę, obrazy czy inne elementy dekoracyjne. Godny uwagi jest również kształt klosza – tuba z lakierowanego na czarno metalu sprawia, że kinkiet Mitos pasuje do nowoczesnych aranżacji, a w tym do wnętrz loftowych i minimalistycznych. Dzięki tej lampie Twój dom stanie się bardziej przytulny, ale jednocześnie zyska stylowy charakter.

Kinkiet góra-dół sprawdzi się w sypialni – zainstalowany obok wezgłowia łóżka świetnie podkreśli relaksujący klimat wnętrza. Lampę możesz wykorzystać także do oświetlenia ciągów komunikacyjnych (korytarz, klatka schodowa) oraz strefy wypoczynkowej w salonie.

Wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 5,5 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania