Kinkiet Mitos – dyskretne oświetlenie nowoczesnych wnętrz

Światło odgrywa niebagatelną rolę w wykańczaniu aranżacji. To dzięki optymalnie rozmieszczonym punktom świetlnym przestrzeń wydaje się większa, a poszczególne jej części stają się w pełni funkcjonalne. Wybierz nowoczesny kinkiet Mitos i przekonaj się, jak wiele potrafi zdziałać światło.

Jeśli należysz do miłośników modernistycznego designu, ta lampa ścienna zwróci Twoją uwagę już w pierwszej chwili. Jej konstrukcja została wykonana ze stali w kolorze chromu i składa się z niewielkiej podstawy oraz wąskiego klosza w kształcie tuby. Całość sprawia, kinkiet Mitos świetnie prezentuje się we wnętrzach minimalistycznych i takich, w których nowoczesność została podkreślona surowym blaskiem metalicznych elementów. Zwróć uwagę, że oprawa pomieści dwie żarówki (GU10, max 5 W), które będą rozjaśniać przestrzeń pod i nad lampą.

To doskonałe oświetlenie do nowoczesnych wnętrz – dwupłomienny kinkiet góra-dół pomoże Ci uplastycznić aranżację, podkreślić jej atuty i wydobyć więcej przytulności. Ten sposób „rzeźbienia światłem” sprawdza się w sypialni, ale również w pomieszczeniach mało przestronnych (korytarz, klatka schodowa).

Wymiary
Długość 8,5 cm
Szerokość 5,5 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania