Kinkiet Olenna - stylowa elegancja w wersji retro

Nie możesz oprzeć się urokowi starych przedmiotów rodem z babcinego salonu? Każdy z nich ma unikatowy charakter i opowiada własną, niepowtarzalną historię. Jeśli inspiracją w urządzaniu wnętrz jest dla Ciebie styl retro, a ponadto cenisz sobie przedmioty z charakterem - koniecznie zwróć uwagę na kinkiet Olenna, który przypomina stylowy świecznik rodem z dawnej epoki.

Stylowy kinkiet Olenna wykonany został z metalu w kolorze chrom. Posiada także dekoracyjną zawieszkę wykonaną z kryształu. Wymiary kinkietu to 23 cm (długość) x 15 cm (szerokość) x 40 cm (wysokość). W większych pomieszczeniach możesz zastosować kompozycję świetlną złożoną z kilku jednakowych kinkietów Olenna. Do kinkietu dobierz żarówkę o mocy maksymalnej 40 W i typie gwintu E14. Żarówki znajdziesz w kategorii “źródła światła”.

Kinkiet Olenna doskonale sprawdzi się w aranżacjach w stylu retro, a także nowoczesnym. Możesz zamontować do w salonie lub sypialni. Udaną kompozycję stworzy z innymi metalowymi dekoracjami (np. świecznikami, ozdobnymi ramkami na zdjęcia).

Olenna - wymiary
Długość 23 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 40 cm
Waga 1.54 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło/kryształ
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata