Kinkiet Soft Led – minimalistyczne źródło światła

Kinkiet Soft Led to model praktycznego, prostego oświetlenie, którego głównym zadaniem jest funkcjonalność. Nie wpływa na wystrój pomieszczenia, tylko oświetla jego wybrany fragment, dzięki czemu zyskujesz źródło dodatkowego oświetlenia. Kinkiet Soft Led idealnie sprawdzi się w kuchni, przedpokoju, gabinecie pracowni, biurze, sklepie. Może być idealnym oświetleniem w galeriach sztuki, gdzie doświetli ciekawy eksponat albo obraz. W mieszkaniu również może zostać użyty do wyeksponowania danego fragmentu przestrzeni. Idealny do stylu nowoczesnego, minimalistycznego i loftowego.

Kinkiet Soft Led został wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma prosty kształt podłużnej listwy bez ozdób, jednolitej kolorystycznie, dzięki czemu łatwej do dopasowania. Źródło światła znajduje się w komplecie z lampą. Soft Led jest w kolorze białym, a jego wymiary to: 9 × 63 × 6 cm.

Ten prosty kinkiet pasuje do wielu nowoczesnych wnętrz, ponieważ nie dominuje nad wystrojem, tylko służy jako praktyczne źródło światła. Można zamontować go np. w przedpokoju nad lustrem lub w hotelowym holu.

Wymiary
Długość 9 cm
Szerokość 63 cm
Wysokość 6 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania