Kinkiet Soft Led – minimalistyczna oprawa do doświetlenia wnętrza

Prosty i praktyczny kinkiet Soft Led to rodzaj nowoczesnego oświetlenia, które bazuje na nieskomplikowanej formie i kolorystyce, dzięki czemu pasuje niemal wszędzie. Kinkiet Soft Led będzie świetnie się nadawał do hotelowego holu, przedpokoju, kuchni, pracowni, gabinetu, biura. To też dobry sposób na wyeksponowanie obrazu, można umieścić kinkiet nad nim. Dzięki temu prostemu oświetleniu możesz stworzyć w mieszkaniu nastrojowe oświetlenie. Najlepiej pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym i industrialnym.

Kinkiet Soft Led zrobiony został z aluminium i sztucznego tworzywa. Ma bardzo prosty, podłużny kształt listwy. Jedynie końce są lekko zaokrąglone. Nie ma ozdób ani wzorów. W komplecie z lampą znajduje się źródło światła. Kolorem kinkietu jest ponadczasowa biel. Jego wymiary to: 9 × 93/5 × 6 cm.

Ten prosty kinkiet pasuje do każdego koloru ściany i na każdym tle będzie wyglądać nastrojowo i interesująco. Warto doświetlić dzięki niemu przestrzeń w salonie, albo ciemny przedpokój. Dobrze wygląda przy każdym rodzaju mebli i dodatków.

Wymiary
Długość 93.5 cm
Wysokość 6 cm
Waga 2.69 kg
Do pobrania