Kinkiet Svantje – urok białego drewna

Drewniane akcenty i dodatki nigdy nie zawodzą – zawsze modne, o szlachetnym wyglądzie i bijącym od nich ciepłem są ponadczasowym wyborem. Kinkiet Svantje z brzozowego drewna to praktyczny element oświetlenia do Twojego wnętrza, który przyciąga uwagę niezwykle delikatną barwą. Wieczory z książką lub filmem spędzone przy jego ciepłym świetle będą stałym elementem odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

Drewno brzozowe cechuje romantyczny charakter. Jasny odcień i jedwabiste wykończenie czyni kinkiet dodatkiem idealnie pasującym do wielu aranżacji. Biały klosz podkreśla drewniane elementy, a metalowe detale uzupełniają minimalistyczną kompozycję. Lampę ścienną Svantje docenią miłośnicy skandynawskiego wzornictwa, z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom klasycznych rozwiązań.

Jeśli szukasz do swojego wnętrza dodatków o przemyślanej konstrukcji i dokładnym wykończeniu, a przy tym – łatwo wpasowujących się w wystrój, postaw na kinkiet Svantje. Zachwyć się delikatnością brzozowego drewna i klimatem, jaki stworzy dla Ciebie ta ścienna lampa.

Wymiary
Długość 17 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania