Kinkiet Świecznik – siła tradycji

Eleganckie wnętrza w klasycznym stylu zasługują na równie stylową oprawę. Zapewni ją odpowiednie oświetlenie, takie jak kinkiet Świecznik inspirowany tradycją i wytwornymi rezydencjami. Pozwól sobie na odrobinę królewskości.

Lampa ścienna Świecznik do złudzenia przypomina tradycyjne oświetlenie, co zawdzięcza przede wszystkim swemu kształtowi. Matowe, metalowe ramię ma patynowy odcień i jest wygięte w fantazyjny sposób. Dzięki temu całość nawiązuje do barokowych dekoracji. Kinkiet nie posiada dodatkowego abażuru lub klosza, co sprawia, że do złudzenia przypomina prawdziwy świecznik.

Kinkiet Świecznik doskonale wpisuje się w klasyczny wystrój, jednak równie wspaniale będzie prezentował się również we wnętrzach retro, glamour, New Art Deco czy eklektycznych. Głęboka, ciemna barwa pasuje do każdej gamy kolorystycznej. Wyważona ilość ozdobników nie przytłacza, dzięki czemu całość prezentuje się ze smakiem i podkreśli piękno nawet wyjątkowo bogatych stylizacji. Lampa sprawdzi się jako oświetlenie w stylowym salonie, sypialni, gabinecie, przedpokoju, a nawet łazience czy garderobie.

Wymiary
Długość 23 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.28 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna