Kinkiet Świecznik – lampa godna królów

Marzysz o królewsko urządzonym domu w starym, dobrym stylu? Zadbaj o każdy szczegół i dodaj wnętrzom blasku za pomocą eleganckiego kinkietu Świecznik. Klasa i szyk, jaki dzięki niemu zyskasz, będą najlepszą dekoracją w każdym pomieszczeniu.

Kinkiet Świecznik inspirowany jest tradycyjnym oświetleniem, co widać wyraźnie w jego ozdobnym kształcie. Dwa ramiona wykonane z metalu w patynowym kolorze wyróżniają się miękkimi liniami i fantazyjnymi motywami roślinnymi, przypominającymi barokowe ozdobniki. Brak dodatkowych kloszy i abażurów sprawia, że całość do złudzenia przypomina klasyczne świeczniki. Podwójne źródło światła zapewni jeszcze lepsze oświetlenie w całym pomieszczeniu.

Gustowna lampa ścienna Świecznik świetnie podkreśli klasyczne stylizacje inspirowane tradycyjnymi wnętrzami. Będzie również wspaniałym urozmaiceniem dla stylu retro, glamour czy eklektycznego. Kinkiet sprawdzi się w stylowym salonie, szykownej sypialni, gustownym gabinecie, a nawet dekoracyjnym holu wejściowym, przedpokoju czy łazience.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 25 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna