Kinkiet Thornford – oświetlenie dla najbardziej wymagających

Marzysz o eleganckim wnętrzu urządzonym w stylu klasycznym, ale cenisz przy tym nowoczesny design i innowacje? Kinkiet Thornford to świeże spojrzenie na tradycyjne oświetlenie, które na pewno zachwyci Cię swoją formą. Przekonaj się, jak fantastycznie rozświetli Twój wymarzony dom.

Lampa ścienna Thornford wykonana jest z wysokiej jakości metalu i składa się z krótkiego ramienia oraz klosza o klasycznym kształcie. Jej czarny kolor dopełniony jest złotymi wykończeniami, co dodaje całości szyku i elegancji. Widoczny kabel w górnej części oraz duże pozłacane śruby nawiązują do stylu retro i w wyjątkowy zdobią lampę.

Kinkiet Thornford to klasyka elegancji, która pasuje do tradycyjnie urządzonych, gustownych wnętrz. Dzięki swej kolorystyce i designowi będzie wyglądać fantastycznie także w pomieszczeniach retro, industrialnych, New Art Deco czy eklektycznych. Bez trudu można wyobrazić go sobie jako boczne oświetlenie przy łóżku w sypialni, lampka w gabinecie przy biurku albo stylowe źródło światła w salonie.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 14,5 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.769 kg
Do pobrania