Piękne światło na ścianie

Każde pomieszczenie potrzebuje dodatkowego, a zarazem delikatnego oświetlenia, dlatego też w tej kwestii doskonale sprawdza się kinkiet Tros. Jego niebanalna a zarazem stosunkowo prosta konstrukcja i lekka kolorystyka sprawiają, że znakomicie sprawdza się w każdym pomieszczeniu i stanowi niezwykle zmysłowe oświetlenie każdego pokoju. Nowoczesny kinkiet pasuje znakomicie zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych a nawet modernistycznych wnętrz. W każdym pomieszczeniu prezentuje się wyjątkowo i podkreśla jego atuty.


Światło na ścianie

Lampa ścienna Tros to lekka konstrukcja cechująca się szklanym kloszem w przepięknym mlecznym kolorze, co sprawia, że światło jest delikatne, ciepłe oraz przyjemne. Dodatkowo wykończony jest w kolorze dębu bielonego, a tym samym pasuje do każdego wnętrza oraz do każdego koloru ścian. Kinkiet, który prezentujemy cechuje się wysoką jakością, stworzony jest ze stabilnych i pięknych elementów, dlatego idealnie podkreśli wnętrze naszego mieszkania. Dzięki niemu nasze wnętrze przestanie być zwykłe i szare, lecz przeciwnie będzie przyciągać spojrzenia każdego gościa. Na ten produkt, bez wątpienia warto się zdecydować.

Tros - wymiary
Głębokość 16 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1.125 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Informacje techniczne

 

Wykończenie w kolorze dębu bielonego Klosz szklany mleczny w kolorze białym Źródło światła 1xE27 60W, brak w wyposażeniu
Pozostałe informacje
Źródło światła E27 60W
Materiał drewno