Kinkiet Valencia – klasyczna forma w niespotykanym kolorze

Dodaj wnętrzu energii – zapewni je oryginalna kolorystyka tej lampy. Kinkiet Valencia jest dowodem na to, że oświetlenie nie musi być bogato zdobione, by wyróżniać się na tle innych. Tego typu nowoczesna lampa najlepiej odnajdzie się w mieszkaniu zaranżowanym w modernistyczny lub loftowy sposób. Sprawdzi się też w stylu skandynawskim oraz aranżacjach japandi, które wymagają nietuzinkowych dodatkow, w tym oświetlenia. Dopracowana w najmniejszych szczegółach, burgundowa lampa naścienna da piękny kontrast np. z betonową, surową ścianą. Będzie też wyglądać znakomicie na tle białej ściany oraz w otoczeniu stolarki z ciemnego drewna czy wśród granatowych mebli. W naszym sklepie jest dostępna również w innych kolorach: białym, szarym i jasnoniebieskim.

Valencia została wytworzona z metalu z chromowanymi elementami. Posiada półkolisty klosz. Dzięki swoim niewielkim wymiarom (12x40x29 cm) znajdzie miejsce nawet na niewielkim fragmencie ściany.

Naścienna lampa wymaga dobrania świetlówki typu GU10 o mocy max. 6W. Valencia posiada standardową klasę szczelności IP20 – jej klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 29 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania