Kinkiet Venezia — włoski design i jakość

Kinkiet Venezia to stylowa propozycja dodatkowego oświetlenia. Wysoka jakość materiałów oraz klasyczna kolorystyka to cechy nawiązujące do włoskiego podejścia do oświetlenia i wyposażenia domu. Czarny metal połączony z drewnianą obwolutą nadaje lampie elegancji oraz stylowego charakteru.

Kinkiet Venezia posiada kształt klasycznej ściennej. Niewielki klosz został umieszczony na czarnej kopule przeznaczonej do montażu ściennego. Konstrukcja lampy została wykonana z metalu, podczas gdy ozdobna obwoluta wokół klosza to naturalne drewno w kolorze sosny. Całość prezentuje się nowocześnie i lekko.

Jednopłomienny kinkiet posiada klasyczną oprawę na żarówkę o gwincie E27 oraz maksymalnej mocy 60W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa zapewnia dużo światła, a równocześnie jest energooszczędna. Klasa szczelności IP20 chroni jej konstrukcję przed kurzem.

Kinkiet Venezia sprawdzi się jako oświetlenie lustra, garderoby lub stylowa lampka nocna w sypialni. Postaw na włoski design i ciesz się stylowym oświetleniem!

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.65 kg
Do pobrania