Kinkiet Vida – blisko z naturą

Lubisz roślinność i kwiatowe dekory w aranżacji wnętrz albo dążysz do tego, by samemu mieć własną domową dżunglę? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz “tak”, oto oświetlenie, które będzie pasowało do takich wnętrz, inspirowanych pięknem natury. Kinkiet Vida jest idealną propozycją do mieszkania, które potrzebuje światła i lekkości. Taki efekt zapewni ten model.

Lampa naścienna ma ramiona bogate w zdobienia przypominające liście drzew, wykonane z akrylowych kryształów w satynowym i przezroczystym wykończeniu. W ozdobny stelaż zostało dyskretnie wkomponowane źródło światła – żarówka o wrzecionowatym kształcie. Kinkiet osadzony jest na metalowej, chromowanej podstawie. Znajduje się w niej również pociągany wyłącznik w złotym kolorze, który podkreśla oryginalny styl lampy. Oświetlenie sprawi, że wnętrze stanie się bardziej klimatyczne.

Dzięki kompaktowym rozmiarom model ten sprawdzi się zarówno w niewielkim, jak i średnim wnętrzu. Będzie znakomity jako dodatkowe źródło światła. Należy dobrać do niego żarówkę E14 o maksymalnej mocy 40W.

Wymiary
Szerokość 35 cm
Wysokość 33 cm
Waga 0.76 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.