Kinkiet Zakyntos - dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb

Możliwość zmiany kierunku i wysokości oświetlenia jednym ruchem? Takie możliwości oferuje kinkiet Zakyntos. Funkcjonalność w połączeniu z klasyczną kolorystyką sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny kinkiet Zakyntos to oświetlenie, którym naprawdę warto się zainteresować.

Czarny abażur lampy jest zrobiony z tkaniny, która świetnie wpisze się nie tylko w klimat współczesnego mieszkania, ale również - biura. Klosz kinkietu jest osadzony na zgrabnym i cienkim metalowym wysięgniku. Obudowa jest zrobiona z chromowanego metalu, który ładnie odbija światło. Czerń oraz srebro tworzą razem uniwersalny kinkiet o nowoczesnym designie.

Warto zwrócić uwagę na regulowany wysięgnik, dzięki któremu możesz zmieniać wysokość kinietu odpowiednio do własnych potrzeb oraz skierować snop światła dokładnie tam, gdzie potrzebujesz większego natężenia światła. To bardzo komfortowe rozwiązanie choćby w salonie, gdzie spędzasz czas z książką albo do domowego gabinetu, w którym pracujesz. Ruchome oświetlenie poprzez nakierowanie światła w wybrane miejsce pełni też funkcję czysto estetyczną - pozwoli podkreślić to, co w pomieszczeniu chcesz “wyciągnąć” na pierwszy plan.

Zakyntos - wymiary
Długość 75 cm
Wysokość 50 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/tkanina
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 15W
Ilość źródeł światła 1
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A++