Kinkiet zewnętrzny Monza – minimalizm po skandynawsku

Skandynawski design charakteryzuje duża ilość światła dziennego w pomieszczeniu. Zarówno w Szwecji, jak i w Polsce często jednak dni są krótkie, a pogoda kapryśna, dlatego trzeba pomóc sobie sztucznym światłem, najlepiej o ciepłej barwie. Takie oświetlenie - poza tym, że oświetla wnętrze i okolice domu - poprawia też nastrój. Biały kinkiet jest też funkcjonalną lampą, z której na pewno będziesz zadowolony.

Kinkiet zewnętrzny Monza ma designerski, owalny kształt, kojarzący się z łezką. Aluminiowy kinkiet wykonany został z dbałością o najmniejsze szczegóły. W białą obudowę wmontowano owalny, energooszczędny LED. Wzornictwo z pewnością będzie pasować do minimalistycznych budynków, zarówno domów, jak i sklepów czy instytucji.

Biały kinkiet daje światło o mocy 11W i 680 lumenów, co zapewnia moc odpowiadającą 50W “starych” watów. Barwa wynosi 3000K. Oznacza to, że światło jest mlecznobiałe, a zarazem ciepłe. Lampa wyróżnia się klasą szczelności IP44, przez co daje ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1 milimetra i silnymi strugami deszczu. Oświetlenie ma wymiary: 15,8x10,7x6 cm.

Monza - wymiary
Długość 15,8 cm
Szerokość 10,7 cm
Wysokość 6 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał aluminium
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 11W
Strumień światła 680 lm
Klasa szczelności (IP) IP44
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata