Kinkiet zewnętrzny Nikos – surowa prostota

Lampy zewnętrzne o geometrycznych kształtach to pasujące do właściwie wszystkich budynków oświetlenie, które będzie minimalistyczne i dyskretne. Kinkiet zewnętrzny Nikos o solidnej bryle to idealna propozycja bocznego oświetlenia.

Lampa naścienna ma klosz wykonany z grubego, szarego plastiku o przekroju ściętego prostokąta. Klosz posiada “mrożone” (lekko chropowate) wykończenie. Światło tego nowoczesnego kinkietu pada od dołu, dzięki czemu łatwo oświetlisz otoczenie budynku.

Ze względu na swoją surową, ascetyczną formę pozbawioną dekorów, świetnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła szczególnie w nowoczesnych domowych aranżacjach. Jej poważny design będzie pasować również do biura.

Szary kinkiet posiada wymiary 5 x 11 x 22 cm. Nowoczesna lampa naścienna jest wyposażona w LED o mocy 6W i strumieniu 300 lumenów. Daje światło o uniwersalnej, mlecznobiałej barwie 3000K. Model Nikos posiada klasę szczelności IP44, co daje mu odporność na obiekty o średnicy 1 mm i większymi oraz wodoszczelność (ochronę przed bryzgami wody z różnych kierunków).