Szary koc polarowy - praktyczny i uniwersalny

Szukasz uniwersalnego koca, który z pewnością będzie pasował do Twojej sypialni? Jeśli nie lubisz nadmiaru krzykliwych kolorów, wybierz stonowany szary koc polarowy, który pasuje niemal do każdego pomieszczenia. Zaletą koca są jego niewielkie wymiary: 130 x 150 cm. Koc jest też wyjątkowo lekki (0,3 kg). Dzięki temu bez trudu zwiniesz go w rulon i zabierzesz ze sobą np. na piknik czy na wakacje.

Zaletą szarego koca jest jego uniwersalność. Sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu, zarówno w klasycznych, jak i minimalistycznych aranżacjach. W sklepie online Black Red White bez problemu dobierzesz inne dodatki tekstylne, które będą komponować się z szarym kocem. Ciekawy efekt osiągniesz, np. łącząc go z poduszkami w kolorze żółtym, błękitnym, fuksjowym lub limonkowym.

Szary koc polarowy sprawdzi się jako cienki pled do przykrycia, np. podczas drzemki w ciągu dnia. Możesz również wykorzystać go w plenerze, na pikniku lub grillu. Koc jest wykonany w całości z poliestru, z którego łatwo sprać ewentualne zabrudzenia. Pierz koc w temperaturze 30 °C.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 130 cm
Do pobrania