Koc Cardiff – miękka wygoda dla Ciebie

Cardiff to koc, który możesz wykorzystać na wiele sposobów. Posłuży jako narzuta na kanapę lub sofę, możesz go zrolować i używać w charakterze podgłówka. Przy dzieciach posłuży jako miękka podkładka podłodze, wyznaczając w ten sposób miejsce na zabawę. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby w słoneczne dni położyć się na nim na trawie lub ułożyć go na ławce.

Cardiff został wykonany z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Ozdabiają go na krótszych bokach estetyczne frędzle.

Koc ma neutralny kolor beżowy, dzięki czemu estetycznie komponuje się z wieloma rodzajami wystroju wnętrza. W miły dla oka sposób kontrastują z nim frędzle w kolorze białym. Ich długość wynosi 10 cm, a wymiary samego koca to 127 × 152 cm.

Koc Cardiff świetnie nadaje się do salonu, sypialni, pokoju dziecka, a także altany i domku na działce. Dzięki materiałom wykonania jest przyjazny dla alergików i mogą korzystać z niego osoby mające problemy nie tylko z alergiami, ale również wrażliwą skórą. Kocem można się otulić w chłodne dni, zapewniając sobie przyjemne ogrzanie ciała.

Wymiary
Długość 152 cm
Szerokość 127 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania