Rudy koc z mikrofibry - otul się do do snu!

Rudy kolor kojarzy się z odcieniami jesiennych liści? Od teraz będzie kojarzyć Ci się także z komfortowym wypoczynkiem w zaciszu domowej sypialni. Umili Ci go rudy koc z mikrofibry - idealny, aby rozgrzać się w chłodne, jesienne wieczory. Uniwersalny koc pasuje do niemal każdego wnętrza - zarówno tego w stylu klasycznym, jak i nowoczesnego.

Rudy koc doskonale komponuje się np. z dekoracyjnymi poduszkami w odcieniu beżowym, kremowym lub brązowym. W ofercie sklepu Black Red White online znajdziesz bogaty wybór tekstyliów do sypialni, które stworzą z nim udane połączenie. Dobrze wygląda także w sypialni, gdzie dominują meble z drewna oraz dekoracje z naturalnych materiałów. Możesz wykorzystać go jako praktyczną narzutę na łóżko lub sofę. Miękki koc z mikrofibry ma wymiary 160 x 130 cm, dzięki czemu po zwinięciu go w rulon zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Świetnie nadaje się do zabrania w podróż.

Aby koc z mikrofibry na długo zachował idealny wygląd, pierz go w niskich temperaturach (maksymalnie 30 stopni Celsjusza). Rudy kolor nie należy do Twoich ulubionych? W naszym asortymencie znajdziesz koce z mikrofibry w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania