Koc z mikrofibry zielony – dobry wybór na długie lata

Koce z mikrofibry są inwestycją na dłuższy czas. Znane ze swojej wytrzymałości, mogą być poddawane częstemu praniu - oczywiście przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności. Taki koc będzie świetnie się sprawdzał jako narzuta, dodatkowe przykrycie jesienią i w zimie, a nawet podczas pikniku na świeżym powietrzu. Jest jednokolorowy, łatwo będzie go więc dopasować do wystroju. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

Mikrofibra, z której wykonano koc, to cienkie włókno poliestrowe i poliamidowe. Jest to rodzaj włókna cieńszy od jedwabiu i ludzkiego włosa, co nadaje wszystkim wytworzonym z niego produktom niezwykłej miękkości. Dzięki swoim właściwościom nadaje się także dla alergików.

Koc jest klasyczny w kształcie, bez ozdób. Jednokolorowy, ma zieloną barwę, co zgrywa się z obecnymi trendami w wystroju wnętrz. Wymiary koca to 130 × 160cm. Można prać go w pralce zgodnie z zaleceniami producenta.

Koc sprawdzi się jako narzuta i przykrycie np. na fotel. Można dobrać do niego poduszki w jednym kontrastującym kolorze lub ze wzorem roślinnym (na przykład motywem liści, który jest bardzo modny od kilku sezonów).