Koc z mikrofibry różowy – doskonały wybór także dla alergików

Koc z mikrofibry sprawdzi się w różnych pomieszczeniach, wystrojach wnętrz i warunkach. Ze względu na użyte do jego produkcji włókna syntetyczne nie powoduje alergii.

Koc nadaje się na narzutę, przykrycie na fotel lub inny mebel. Idealny, żeby zabrać go ze sobą na piknik i nad wodę. W domu świetnie wpasuje się niemal w każdy wystrój wnętrza od klasyki do nowoczesności. Nadaje miękkości i wrażenia domowego ciepła nawet surowym wnętrzom.

Koc wykonano z mikrofibry, co oznacza, że jest on wytrzymały, chłonie wilgoć, nie przepuszcza również zanieczyszczeń w postaci kurzu, roztoczy etc. Z tego też powodu jest odpowiedni dla osób z alergiami. Włókno syntetyczne, a takim jest właśnie mikrofibra, nie powoduje uczuleń. Klasyczny kształt i rozmiar koca sprawia, że można go użyć jako narzuty (np. na tapczan, czy łóżko dziecka).

Koc jest w przyjemnym różowym kolorze. Jego wymiary to 130 × 160cm. Można prać go w pralce w delikatnych środkach piorących. Koc będzie się świetnie prezentował np. w towarzystwie poduszek o kwiatowym wzorze lub gładkich, w kontrastowej barwie.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.525 kg
Do pobrania